Dzisiaj jest: 15.7.2024, imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
WYBIERZ JĘZYK

Robert Mazurek przerywa Poranną rozmowę: Pewne granice zostały przekroczone

Autor: Robert Mazurek
Kategoria/cykl: Wywiad
Format: mp4
Czas: 1:03
Producent: RMF FM
Rok produkcji: 2022
Ocena:
422 993 wyświetlenia 16 wrz 2020 W Polsce rozpoczął się proces odczłowieczania kogoś, kto ma inną tożsamość płciową - powiedział w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski. Polityk odpowiedział w ten sposób na pytanie Roberta Mazurka o wypowiedź Roberta Biedronia dot. "dehumanizacji osób LGBT". "Ja się z tym zgadzam" - stwierdził Gawkowski. Mazurek uznał, że "pewne granice zostały przekroczone".
422 993 wyświetlenia 16 wrz 2020 W Polsce rozpoczął się proces odczłowieczania kogoś, kto ma inną tożsamość płciową - powiedział w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski. Polityk odpowiedział w ten sposób na pytanie Roberta Mazurka o wypowiedź Roberta Biedronia dot. "dehumanizacji osób LGBT". "Ja się z tym zgadzam" - stwierdził Gawkowski. Mazurek uznał, że "pewne granice zostały przekroczone".
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.