Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - rozwój dziecka Łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2024.02.11 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Prawidłowy rozwój dzieci - w jaki sposób rodzice będą mogli o niego zadbać. Małe dzieci są istotami bardzo wrażliwymi. Nawet błahe z pozoru wydarzenia odcisnąć mogą na nich ogromne piętno na resztę życia. Wiele takich drobnych z pozoru zdarzeń może skutkować ostatecznie drobnymi zaburzeniami, których rodzice nie dostrzegają w codziennych relacjach. Tymczasem warto wiedzieć, na jakie sygnały należy zwrócić swoją uwagę, żeby w porę zareagować. Tym samym można ochronić dziecko przed cierpieniem lub problemami, które pojawić się mogą dopiero w dorosłym życiu. Duża dostępność różnego rodzaju poradnictwa pozwala stać się świadomym rodzicem. Do dyspozycji będą porady online albo osobiste. Najlepiej wyszukać w internecie opisane na przykład jako kursy dla dzieci Łódź i zapisać się na spotkanie.

Druga opcja to poradniki, dostępne w bibliotekach czy księgarniach. Wśród nich jest wiele pozycji omawiających szczegółowo rozwój dziecka rok po roku, więc łatwo znaleźć odstępstwa. Ale są też książki skupiające się na wybranych problemach, wskazując dokładne przyczyny i sposoby poradzenia sobie z nimi. Jednak tutaj potrzebna może być dodatkowo profesjonalna pomoc.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.