Dzisiaj jest: 31.1.2023, imieniny: Joanny, Ksawerego, Luizy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasa filtracyjna

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.02.25 wyświetleń: 1453
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Montech oferuje komorowe prasy filtracyjne, które pozwalają na skuteczne odwadnianie osadów. Stosowane są w przemyśle spożywczym, drzewnym czy papierniczym. W ten sposób zmniejsza się objętość oraz waga osadów, które mogą być przeznaczone do oczyszczenia i higienizacji. Dostępne są różne typy pras, które mogą być dobrane dla klienta na podstawie wykonania testu, który umożliwi ustalenie odpowiedniej wydajności. Mogą być to zautomatyzowane komorowe prasy filtracyjne, które wymagają małej obsady pracowników. Zastosowanie prasy filtracyjnej pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją osadów niebezpiecznych.

Systemy pras filtracyjnych oferowane przez firmę Montach charakteryzują się dużą niezawodnością oraz łatwą obsługą. Są to prasy, które mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta oraz rodzaju osadów. Można w ten sposób uzyskać duże oszczędności, oczyszczać różnego rodzaju odpady poprodukcyjne.

Kontakt:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

e-mail: biuro@montech.pl

tel.: +48 81 752 12 25

tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.