Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Pluskwy Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:

Usługa tępienia owadów latających i biegających uważanych za szkodniki wykonywana przez ekspertów z firmy BIOS to jedna z częściej realizowanych usług przez tę firmę. W jej trakcie usunięte są owady które latają a także biegające, a jakich egzystowanie w pokoju może być powiązana z niebezpieczeństwem rozpowszechniania chorób w otoczeniu. Może też pojawić się ryzyko zakażenia żywności.

Żeby zwalczać Karaluchy Gdańsk specjaliści zastosują przeróżne metody, dopasowując je w sposób indywidualny do określonych sytuacji. Są to metody mechaniczne, a więc zasadzki wyłapujące owady oraz metody fizyczne, a więc ozonowanie i metody z wykorzystaniem pary. Głównie zwalczane są: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy i szkodniki żywności. Przedsiębiorstwa robiące użytek z eliminacji uciążliwych owadów to: zakłady w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, przedszkola, zakłady z branży gastronomicznej, bądź zakłady żywienia zbiorowego.

+Tekst Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.